Panduit PV18-14R-CY
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #22 - 18; 1/4" Stud; Red; Vinyl - Funnel Entry; 100 ct.
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit PV18-14R-CY.
HQonline
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Electro Sonic
Future Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+87.57%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
6,059
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Pitch
Number of Positions
Number of Rows
Mount
Free Hanging
Free Hanging
Contact Plating
Tin
Tin
Housing Material
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2006-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity640903-1
Quick Disconnect Terminal 18-22AWG F 23.36mm 7.62mm Tin Automotive Loose
PanduitPV18-6R-MY
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #22 - 18; #6 Stud; Red; Vinyl - Funnel Entry; 1000 ct.
PanduitPV18-8R-MY
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #22 - 18; #8 Stud; Red; Vinyl - Funnel Entry; 1000 ct.
PanduitPV18-8R-CY
Ring Terminal Connector, vinyl insulated, 22 to 18 AWG, no.8 stud size, funnel entry
Perma-Seal Ring Tongue Terminal for 18-22 AWG Wire, Stud Size 1/4" (M6)
TE Connectivity51863-4
TERMINAL, RING TONGUE, #6, CRIMP, RED; S; Stud Size - Metric:M3.5; Imperial:#6; Wire AWG
Descriptions
Descriptions de Panduit PV18-14R-CY fournies par ses distributeurs.
Ring Terminal 22 18 AWG 1/4 stud size vinyl insulated funnel entry standard package.
Ring Terminal, 1/4 in Stud Size, 18 AWG, 600 V, Vinyl Insulated, Red, 100 PK