Panduit LWC19-H25-C
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Push Barb 4.8mm
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit LWC19-H25-C.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 17 ans
Electro Sonic
Farnell
X-ON
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Introduction Date2011-06-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2020-10-31
LTD Date2020-10-31
Pièces détachées
PanduitTM3S8-M
Panduit TM3S8-M Cable Tie Mount, Screw-On, #8 Screw, 0.86"x0.61", Nylon 6/6, Natural, 1000/Pack
PanduitTM3S10-M
MOUNT, CABLE TIE, SCREW MOUNT, NTRL NYLON6/6, 0.86" L, 0.61" W, 0.37" H, M5
PanduitPWMS-H25-M
Panduit PWMS-H25-M Cable Tie Push Mount, Standard, 0.71"x0.37", Nylon 6/6, Natural, 1000/Pack
Descriptions
Descriptions de Panduit LWC19-H25-C fournies par ses distributeurs.
Latching Wire Clip. Push Mount. 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Natural. Holds wires, cables and tubing. Material is Nylon 6.6. Maximum Panel Thickness is 0.105 inch. Hole Diameter is 0.25 inch. Holds wires, cable and tubing and is available in 6 sizes with releasable latch. Adhesive backed and push mount styles available.