Panduit HSTT19-48-Q5
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 4.8 ID Before Shrink, 2: 1 Shrink Ratio, GREEN
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit HSTT19-48-Q5.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
Farnell
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-38.71%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginKorea Republic of
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code3926.90.99.85
Introduction Date2013-06-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 3.2 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, GREEN
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 1.6 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, GREEN
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 2.4 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, GREEN
TE Connectivity / RaychemRNF-100-1/2-GN-STK
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Green 0.6 KV Stick
TE Connectivity / RaychemRNF-100-3/32-GN-STK
Heat Shrink Tubing ST Irradiated Modified Polyolefin Green Single Stick
TE Connectivity / RaychemDCPT-6/3-45-SP
Heat Shrink Tubing ST Irradiated Modified Polyolefin Yellow/Green Stripe Thin Spool
Descriptions
Descriptions de Panduit HSTT19-48-Q5 fournies par ses distributeurs.
Heat Shrink Thin, .19"(4.8Mm) Dia, Green Rohs Compliant: Yes |Panduit HSTT19-48-Q5
Tubing Heat-Shrink; 2:1; Expanded: 0.19 in.; 4 ft. long; Blue
Heat Shrink Tube, Thin Wall, 2:1 I.D. Shrink Ratio, Green, 48 in, 25 PK