Panduit HSTT12-48-Q5
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 3.2 ID Before Shrink, 2: 1 Shrink Ratio, GREEN
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit HSTT12-48-Q5.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Herman ProAV
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+143%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginKorea Republic of
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 2.4 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, GREEN
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 1.6 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, GREEN
TE Connectivity / RaychemRNF-100-1/2-GN-STK
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Green 0.6 KV Stick
TE Connectivity / RaychemRNF-100-3/32-GN-STK
Heat Shrink Tubing ST Irradiated Modified Polyolefin Green Single Stick
HEAT SHRINK TUBING, LNG 1.2M, SHRINK RATIO 2:1, INNER DIAM 0.25IN, HSTT SERIES
TE Connectivity / RaychemRNF-100-1/8-GN-SP
Heat Shrink Tubing ST Irradiated Modified Polyolefin Green Single Spool
Descriptions
Descriptions de Panduit HSTT12-48-Q5 fournies par ses distributeurs.
Tubing Heat-Shrink; 2:1; Expanded: 0.12 in.; 4 ft. long; Green
Heat Shrink Tubing & Sleeves H/S Thin .12 Dia Green
HEAT-SHRINK TUBING, 2:1, 3.2MM, GREEN; Shrink Ratio:2:1; I.D. Supplied - Imperial:0.125"; I.D. Supplied - Metric:3.2mm; Shrink Tubing / Boot Colour:Green; Length - Imperial:4ft; Length - Metric:1.22m; Product Range:Dry-Shrink Series RoHS Compliant: Yes