Panduit HCMP06C12-M20
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.47 in Bundle Dia., Black, 0.39 in L, 1000 PK
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit HCMP06C12-M20.
JRH Electronics
Datasheet1 pageIl y a 0 an
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-34.69%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany
Pièces détachées
PanduitPM2H25-M0
PUSH BARB CABLE TIE MOUNT, 0.25" (6.4 MM) HOLE, BLACK WEATHER-RESISTANT NYLON
Cable Accessories Harness Clip with Push Mount Anchor Nylon 6/6 Black
Panduit PWMS-H25-M0 Cable Tie Push Mount, Standard, 0.71"x0.37", Nylon 6/6, Black, 1000/Pack
Descriptions
Descriptions de Panduit HCMP06C12-M20 fournies par ses distributeurs.
Panduit HCMP06C12-M20 Harness clip, winged push barb mount, horizontal, .24 "- .47" (5.9mm - 12.5mm) bundle range, black, bulk package. Harness Clip Winged Push Mount, Hor, .24
CABLE CLAMP, NYLON 6.6, 12MM, BLACK; Cable Clamp / Clip Type: Push Mount Cable Clamp; Internal Diameter: 12mm; Cable Clamp / Clip Material: Nylon 6.6 (Polyamide 6.6); Cable Clamp / Clip; Available until stocks are exhausted