Panduit HCMP06B12-M20
Cable Accessories Harness Clip with Push Mount Anchor Nylon 6/6 Black
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit HCMP06B12-M20.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 16 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-10.97%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany
Pièces détachées
Panduit PWMS-H25-M0 Cable Tie Push Mount, Standard, 0.71"x0.37", Nylon 6/6, Black, 1000/Pack
Cable Clamps and Clips Harness Clip Push Mount Nylon 6/6 Black Automotive
PanduitCCS25-S8-C
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .25 (6.4mm) bundle white standard package.
Descriptions
Descriptions de Panduit HCMP06B12-M20 fournies par ses distributeurs.
Panduit HCMP06B12-M20 Outdoor Harness Clips, Winged Push Barb, Nylon 6.6, Black, 1000Pcs
Cable Management, Harness Clip Nylon 6/6 Black Push Mount 12mm
Cable Clamps and Clips Harness Clip Push Mount Nylon 6.6 Black
Wire Marker Products HARNESS CLIP MOUNT
Harness clip winged push barb mount vertical .24 - .47 (5.9mm - 12.5mm) bundle range black bulk package.
Cable Mounting & Accessories HARNESS CLIP MOUNT
Panduit Sales Corp Hrnessclpwngdpshmnt24in-47inBlPk1000
Wire Clip Push Barb Black Nylon 6.6
CBL CLIP WIRE SADDLE BLACK ARROW
HCMP06B12-M20 Harness Clip, Black, PA 6.
Harness Clip Winged Push Mount, Ver, .24
0.47 in Bundle Dia., Black, 1000 PK