Panduit GEE144F-A-C0
Network Cable Wiring Accessories GROMMET EDGING 100' BLACK PE W/ADHESIVE
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit GEE144F-A-C0.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 12 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
Farnell
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+222%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Pièces détachées
PanduitGEE144F-C0
Cable Accessories Continuous Roll Grommet Edging Polyethylene Black Roll
GROMMET EDGE, ADHSV, SOLID, 0.036 TO 0.062" PANEL, 100 FT., POLYETHYLENE, BLK
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
Alpha WireSW41 BK005
Cable Accessories Spiral Wrap Tubing Polyethylene Black
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
Descriptions
Descriptions de Panduit GEE144F-A-C0 fournies par ses distributeurs.
Panduit Grommet Edging Strip - Slotted; Polyethylene; for 0.099" - 0.144" Panel Thickness; Black - Weather Resistant; 100' Length
GROMMET STRIP, BLK, 2.5-3.7MM,30.5M; Grommet Type: Slotted Edging; Cable Diameter Min: -; Cable Diameter Max: -; Grommet Material: PE (Polyethylene); Mounting Hole Dia: -; Panel Thickness Max: 3.7mm; Grommet Colour: Black; Prod
Grommet Edging, Slotted 100 Feet, Adhesive Lined, Weather Resistant Polyethylene, Natural, 0.21 Inch (5.4mm) Width, 0.22 Inch (5.6mm) Height, Panel Thickness Range is 0.099 to 0.144 Inches (2.5 to 3.7mm), General purpose material for indoor use up to 122 degrees Fahrenheit (50 degrees Celsius). Provided in 0.03 inch (0.8 mm) thick material making it highly flexible, Use on irregularly shaped and round panel holes as well as straight paths to support a range of applications, Adhesive lined to ensure product stays in place.