Panduit GES62F-A-C0
Grommet Edge, Adhsv, Solid, 0.036 to 0.062" Panel, 100 Ft., Polyethylene, Blk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit GES62F-A-C0.
Master Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 14 ans
Datasheet1 pageIl y a 18 ans
TME
Electro Sonic
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+10.46%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Introduction Date2024-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
PanduitGEE36F-C0
Cable Accessories Continuous Roll Grommet Edging Polyethylene Black Roll
PanduitGES99F-C0
Network Cable Wiring Accessories GROMMET EDGING 100' BLACK PE W/ADHESIVE
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
Alpha WireSW41 BK005
Cable Accessories Spiral Wrap Tubing Polyethylene Black
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
Descriptions
Descriptions de Panduit GES62F-A-C0 fournies par ses distributeurs.
Grommet Edging, Solid 100 Feet, Adhesive Lined, Weather Resistant Polyethylene, Natural, 0.13 Inch (3.3mm) Width, 0.16 Inch (4.1mm) Height, Panel Thickness Range is 0.036 to 0.062 Inches (0.9 to 1.6mm), General purpose material for indoor use up to 122 degrees Fahrenheit (50 degrees Celsius). Provided in 0.03 inch (0.8 mm) thick material making it highly flexible, Use product on straight edges, Adhesive lined to ensure product stays in place.