Panduit CCS31-S8-M0
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .31 (7.9mm) bundle black bulk package.
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit CCS31-S8-M0.
Sager Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+103%
Pièces détachées
PanduitCCS19-S8-M
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Natural, 0.43 in L, 1000 PK
Fixed diameter cable clamp 10 screw (M5) .25 (6.4mm) bundle white bulk package.
Fastener, Screw Mount Cable Clamp, 4.8 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Black, 10.9 mm, 9.4 mm
Descriptions
Descriptions de Panduit CCS31-S8-M0 fournies par ses distributeurs.
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.31 in Bundle Dia., Black, 0.695 in L, 1000 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.31 Inch (7.9 mm) Bundle Diameter. No. 8 (M4) Screw. Black. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included).