Panduit CCH69-S10-C
Cable clamp, max. bundle Ø 17.5 mm, PA, natural, (L x W x H) 19.1 x 12.7 x 20.1 mm, CCH69-S10-C
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit CCH69-S10-C.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 pageIl y a 20 ans
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Electro Sonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-6.00%
Pièces détachées
Fastener, P Clip, Screw Mount Cable Clamp, 9.5 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 13.5 mm
Cable clamp, max. bundle Ø 7.9 mm, nylon, natural, (L x W x H) 12.7 x 12.7 x 7.9 mm
Fixed diameter cable clamp, heavy duty, No 10 screw M5, .25 in 6.4mm bundle, white, 500PK
Descriptions
Descriptions de Panduit CCH69-S10-C fournies par ses distributeurs.
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .69 (17.5mm) bundle white standard package.
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.69 in Bundle Dia., Natural, 1.145 in L, 100 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.69 Inch (17.5 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included). Material is Nylon 6.6. Color is Natural.