Panduit CCH62-S10-C
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .62 (15.8mm) bundle white standard package.
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit CCH62-S10-C.
Electro Sonic
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Datasheet2 pagesIl y a 24 ans
Sager Electronics
Burklin Elektronik
Tendance sur 3 mois:
-16.49%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Fastener, P Clip, Screw Mount Cable Clamp, 9.5 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 13.5 mm
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .19 (4.8mm) bundle white standard package.
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.31 in Bundle Dia., Natural, 0.705 in L, 100 PK
Descriptions
Descriptions de Panduit CCH62-S10-C fournies par ses distributeurs.
Wire Marker Products CABLE CLAMPS, 5/8
Cable Management, Clamp Nylon 6/6 Natural Screw Mount 15.7mm Automotive
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.62 in Bundle Dia., Natural, 1.01 in L, 100 PK
P CLIP, FIXED DIAMETER, NATURAL, PK100; Cable Clamp / Clip Type: Screw Mount Cable Clamp; Internal Diameter: 15.7mm; Cable Clamp / Clip Material: Nylon 6.6 (Polyamide 6.6); Cable Clamp / Clip Colour: Natural; External Length
Fixed Diameter Clamp. 0.62 Inch (15.8 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included). Material is Nylon 6.6. Color is Natural.