Panduit ACC62-AT-C0
Cord Clip 1.12 in. W x 1.24 in. L Adhesive Back/Mtg Nylon 6.6 Black 0.62 in. OD Cable
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit ACC62-AT-C0.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 16 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.44%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Pièces détachées
PanduitACC62-A-D
Fastener, Adhesive Backed Cable Clamp, 15.7 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 31.4 mm
PanduitACC62-A-C
Wire Marker Products CORD CLIP,ADH,0.62 BUNDLE,NAT
Cable Mounting & Accessories High bond adhesive W /R NYL 6/6cord clip
Descriptions
Descriptions de Panduit ACC62-AT-C0 fournies par ses distributeurs.
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.62 in Bundle Dia., Black, 1.24 in L, 100 PK
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 15.7mm
Cable Mounting & Accessories Cord Clip, Hi Temp A dh. .62 WRBL
Adhesive Backed Cord Clip Rohs Compliant: Yes |Panduit ACC62-AT-C0
Adhesive backed cord clip high temp .62 (15.8mm) bundle weather resistant black standard package.
Panduit Sales Corp CordclipHitmpadh62inBdlWrblPk100
GLOVE, POLYAMIDE, L/FREE, PU, SIZE 6 - More Details
CORD CLIP, HI TEMP ADH., .62" (15.8MM) B
CBL CLIP C-TYPE BLACK ADHESIVE
Cord Clip. High Temperature Adhesive. 0.62 Inch (15.8 mm) Bundle Diameter. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Weather Resistant Nylon 6.6. Color is Black.