Panduit ACC38-AT-M
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Natural Adhesive 9.7mm Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit ACC38-AT-M.
JRH Electronics
Datasheet8 pagesIl y a 27 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-26.13%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Introduction Date2025-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Pièces détachées
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 9.7mm
PanduitACC38-A-M
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.38 in Bundle Dia., Natural, 1 in L, 1000 PK
PanduitLWC25-A-D
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Adhesive 6.4mm
Descriptions
Descriptions de Panduit ACC38-AT-M fournies par ses distributeurs.
Cord Clip, Hi Temp Adh., .38" (9.7Mm) Bu Rohs Compliant: Yes |Panduit ACC38-AT-M
Cable Clip, Natural, Nylon 6/6, 0.5 lb. Strength, 1000 PK
Adhesive backed cord clip high temp .38 (9.7mm) bundle natural bulk package.
Panduit Sales Corp CordclipHitempadh38inBdlNatPk1000
Panduit ADH CORD CLIPS, ACRYLIC
CBL CLIP C-TYPE PAIRED STRIP ADH
Cord Clip. High Temperature Adhesive, 0.38 Inch (9.7 mm) Bundle Diameter. Natural. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Nylon.