Panduit ACC38-A-C20
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 9.7mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit ACC38-A-C20.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 16 ans
Farnell
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+29.79%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Cable Clamps and Clips Backed Clip Adhesive Nylon 6.6 Black 9.7mm Bulk
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 15.7mm
Cable Clamps and Clips Backed Cord Clip Adhesive Nylon 6/6 Black 9.7mm
Descriptions
Descriptions de Panduit ACC38-A-C20 fournies par ses distributeurs.
Cord Clip, Adh., .38" (9.7Mm) Bundle, Bl Rohs Compliant: Yes |Panduit ACC38-A-C20
Clip Wire; Nylon; Adhesive Back; OD: 0.38 in. (9.7mm); Black
Cable Mounting & Accessories BLK CORD CLIP ADHV
Adhesive backed cord clip .38 (9.7mm) bundle black standard package.
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.5 lb. Strength, 100 PK
Mounting base, max. bundle Ø 9.7 mm, PA, black, self-adhesive, (L x H) 25.4 x 9.7 mm, ACC38-A-C20
Panduit Sales Corp CordclipAdh38inBdlBlPk100
CBL CLIP C-TYPE STRIP BLACK ADH
Cord Clip. Adhesive. 0.38 Inch (9.7 mm) Bundle Diameter. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Nylon 6.6. Color is Black.