Panasonic TXS2SA-L2-4.5V-X
RoHS Compliant DC LATCHED DC General Purpose Relay 0.8dB 750Vrms 289Ohm 5ms
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic TXS2SA-L2-4.5V-X.
Electro Sonic
Datasheet7 pagesIl y a 26 ans
Datasheet7 pagesIl y a 17 ans
Panasonic
Master Electronics
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2005-10-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicTXS2-L2-4.5V
5ms 5ms 1A 20dB 0.8dB 110V(Max) 4.5V 2 Form C (DPDT-NO, NC) 289¦¸ 15.6mA 110V@DC DIP
Very High Sensitivity Relay, 50 mW Nominal Operating
PanasonicTXS2SA-4.5V
Relay; 1 A @ 30 VDC; Small Polarized; 1000 Megohms (Min.) @ 500 VDC; 2 Form C
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 5VDC / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
5ms 5ms 1A 60V 5V SPDT(1 Form C) 167¦¸ 30mA 125V DIP 12.5mm*7.5mm*10mm
Electromechanical Relay DPDT 1A 5VDC 166.7Ohm Through Hole
Descriptions
Descriptions de Panasonic TXS2SA-L2-4.5V-X fournies par ses distributeurs.
Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT( (15mm 9.4mm 8.4mm)) SMD Automotive
TXS Relay (SMD SA type 2-coil latch T&R)
Relay Signal DPDT 4.5VDC Solder Surface Mount T/R
Tx-S Relay |Panasonic TXS2SA-L2-4.5V-X
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 4.5VDC
PCB RELAYS HIGH SENSITIVITY SMD/SMT
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Latched, 0.016A (Coil), 4.5VDC (Coil), 70mW (Coil), 1A (Contact), 110VDC (Contact), DC Input, Random, DC Output, Surface Mount-Straight