Panasonic HL2-HP-AC120V-F
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 1300mW (Coil), AC Input, AC Output
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic HL2-HP-AC120V-F.
Panasonic
Datasheet6 pagesIl y a 18 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-09-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-09-30
LTD Date2020-06-01
Pièces détachées
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 1300mW (Coil), AC Input, AC Output, Panel Mount
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Momentary, 1105mW (Coil), AC Input, Random, AC Output, Panel Mount
NTE ElectronicsR14-11A10-120
Electromechanical Relay 120VAC 10A DPDT(28.2x14.2x41.8)mm Plug-In General Purpose Relay
Power Relay 110/120VAC 4.43KOhm 10A DPDT(28x21.5x36)mm Socket
TE ConnectivityKRPA-11AY-120
KRPA Series 5 A DPDT 120 VAC Socket Mount General Purpose Power Relay
Descriptions
Descriptions de Panasonic HL2-HP-AC120V-F fournies par ses distributeurs.
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V