Panasonic ERX1HJ3R9H
Res Metal Film 3.9 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERX1HJ3R9H.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 13 ans
Master Electronics
DigiKey
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-02-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERX-2HJ3R9H
Res Metal Film 3.9 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE ConnectivitySMW53R9JT
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3.9ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 5329
TE ConnectivitySMW53R6JT
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3.6ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 5329
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERX1HJ3R9H fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 3.9ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Surface Mount, 3522
METAL FILM RES, SMT,POWER DEVICE,1W, 5% / 3.9 OHM, 1W, 5%