Panasonic ERX-1HJ1R0H
Res Metal Film 1 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERX-1HJ1R0H.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 13 ans
Master Electronics
DigiKey
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-02-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2022-01-31
LTD Date2022-05-31
Pièces détachées
PanasonicERX-2HJ1R0H
Res Metal Film 1 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1218 1 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
TE ConnectivitySMW51R0JT
5W Wirewound Resistors 500V ±5% ±200ppm/℃ 1Ω SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivitySMW31R0JT
SM Series 1 Ohm ±5 % 3 W ±200 ppm/°C Surface Mount Wirewound Resistor
TE ConnectivitySMW51R1JT
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1.1ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 5329
TE ConnectivitySMW5R91JT
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.91ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 5329
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERX-1HJ1R0H fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Surface Mount, 3522
Metal Film Res, SMT,Power Device,1W, 5% 1.0 ohm, 1W, 5%
RES 1.0 OHM 1W 5% METAL FLM SMD
SMD Flattened J -Bend Axial Lead FIXED RESISTOR ERX 0.354Lx0.220W 9.00mmx5.60mm 1W 1Ohm ±350ppm/C