Panasonic ERJ-XGNF1202Y
Res Thick Film 01005 12K Ohm 1% 0.031W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-XGNF1202Y.
Panasonic
Datasheet3 pagesIl y a 9 ans
Electro Sonic
Farnell
Newark
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.18%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-XGNJ123Y
Res Thick Film 01005 12K Ohm 5% 0.031W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0201 12.4K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0402 12K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0201 12K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 11K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0603 12.4K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-XGNF1202Y fournies par ses distributeurs.
ERJ FIXED RESISTOR 01005 (0402Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 12kOhm 0.03W 1/32W
Precision Thick Film Chip Resistor, 12000 ½, 1 %, 0.031 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.031W, 12000ohm, 15V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
Thick Film Resistors - SMD 01005 12Kohms 1% Halogen-free
Panasonic ERJXGNF1202Y - General Purpose Chip Resistors
Chip Res, 01005, 1%, Halogen-free 7 inch reel, 12.
Res, Thick Film, 12K, 1%, 0.031W, 01005, Reel; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Erj; Resistencia:12Kohm; Potencia Nominal:31Mw; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tensión Nominal:15V; Tipo De Resistencia:01005 [0402 Metric] |Panasonic ERJ-XGNF1202Y