Panasonic ERJ-U1TF7502U
Res Thick Film 2512 75K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-U1TF7502U.
Panasonic
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.67%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
6,767
Authorized Distributors
6
Resistance
75 kΩ
75 kΩ
75 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Pièces détachées
Res Thick Film 2512 75K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2512FK-0775KL
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 75kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1TNF7502U
Res Thick Film 2512 75K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 68.1K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ1TNF8202U
Res Thick Film 2512 82K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-0768KL
Res Thick Film 2512 68K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
TE Connectivity352175KFT
Res Thick Film 2512 75K Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-U1TF6802U
Res Thick Film 2512 68K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 71.5K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity352275KFT
Res Thick Film 2512 75K Ohm 1% 3W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2512 68K Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-U1TF7502U fournies par ses distributeurs.
Res Anti-Sulfured Thick Film 2512 75k Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 75 kΩ, 1 W, ±1 %, ERJU1TF7502U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 75000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 75KOHM
Panasonic ERJU1TF7502U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 75 Kohm, 1 W, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF7502U
RES, 75K, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 75kohm; Product Range: ERJU1T Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance