Panasonic ERJ-U1TF43R0U
Res Thick Film 2512 43 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-U1TF43R0U.
Panasonic
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Newark
Farnell
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-36.98%
Pièces détachées
PanasonicERJ-1TNF47R0U
Res Thick Film 2512 47 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TNF39R0U
Res Thick Film 2512 39 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2512FK-0747RL
Res Thick Film 2512 47 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R / RES SMD 47 OHM 1% 1W 2512
1W Thick Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 47Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2512 40.2 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Blister T/R
Res Thick Film 2512 42.2 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-U1TF43R0U fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 43ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Anti-Sulfured Thick Film 2512 43 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 43 Ω, 1 W, ±1 %, ERJU1TF43R0U
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 43 Ohm, 1 W, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF43R0U
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 43OHM
Panasonic ERJU1TF43R0U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 43R, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 43ohm; Product Range: ERJU1T Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance: