Panasonic ERJ-U1TF4300U
Res Thick Film 2512 430 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-U1TF4300U.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-13.42%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
20,660
Authorized Distributors
6
Resistance
430 Ω
430 Ω
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Pièces détachées
Yageo GroupRC2512FK-07430RL
Res Thick Film 2512 430 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 402ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512FK-07470RL
Res Thick Film 2512 470 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2512 470 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 422 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 390Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity3521430RFT
Res Thick Film 2512 430 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity3521430RFT
PanasonicERJ-1TNF4700U
Res Thick Film 2512 470 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TNF4020U
Res Thick Film 2512 402 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 390 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-U1TF4300U fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 430ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Anti-Sulfured Thick Film 2512 430 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Thick Film Resistors - SMD 2512 1% 430ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 430OHM
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 430 Ohm, 1 W, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF4300U
Panasonic ERJU1TF4300U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 430R, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 430ohm; Product Range: ERJU1T Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Toleranc