Panasonic ERJ-S06J824V
Res Thick Film 0805 820K Ohm 5% 0.125W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-S06J824V.
Pièces de rechange
Ce composant
Stock
1,968
Authorized Distributors
3
Resistance
820 kΩ
820 kΩ
Case/Package
0805
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
Pièces détachées
PanasonicERJ-6GEYJ824V
125mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 820kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 820000ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 820K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-6GEYJ754V
Res Thick Film 0805 750K Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0805 750K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-S06J824V fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 0805 5%, 820K ohm
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 820kOhm 0.125W 1/8W