Panasonic ERJ-S03J221V
Res Thick Film 0603 220 Ohm 5% 0.1W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-S03J221V.
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
Stock
34,530
Authorized Distributors
6
Resistance
220 Ω
220 Ω
220 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Pièces détachées
PanasonicERJ3GEYJ221V
Resistor Thick Film 0603 220 Ohm 5% 1/10W 200ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0603 220 Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
SMD Chip Resistor, 220 Ohm, ± 5%, 100 mW, 0603 [1608 Metric], Thick Film, General Purpose
Res Thick Film 0603 220 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 220 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res, 220R, 5%, 0.1W, Thick Film, 0603 Rohs Compliant: Yes |Vishay RCG0603220RJNEA
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-S03J221V fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 0603 5%, 220 ohm
ERJ FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 220Ohm 0.1W 1/10W