Panasonic ERJ-P03F24R9V
Res Thick Film 0603 24.9 Ohm 1% 0.2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-P03F24R9V.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 5 ans
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-04-04
Pièces détachées
Res Thick Film 0603 24.9 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-P03F27R0V
Res Thick Film 0603 27 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP9-1879507-0
Res High Power Thick Film 0603 27 Ohm 1% 1/5W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
PanasonicERJ-P03F25R5V
Res Thick Film 0603 25.5 Ohm 1% 0.2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-PA3F24R0V
Res Thick Film 0603 24 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 27 Ohm 1% 1/3W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-P03F24R9V fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0603 24.9 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 24.9ohm, 150V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 24.9 ½, 1 %, 0.2 W
Panasonic SCT
Resistor SMD [Panasonic Automotive & Industrial Systems] ERJP03F24R9V Resistor SMD
Thick Film Resistors - SMD 0603 24.9ohms 0.2W 1% AEC-Q200
Panasonic ERJP03F24R9V - Small & High Power Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 24.9 Ohm, 200 Mw, - 1%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJP03F24R9V
RES, 24R9, 1%, 0.2W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 24.9ohm; Product Range: ERJP03 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 200mW; Resistance To