Panasonic ERJ-A1BFR68U
Res Thick Film 1225 0.68 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-A1BFR68U.
Panasonic
Datasheet3 pagesIl y a 11 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Newark
Electro Sonic
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-01-15
Pièces détachées
Res Thick Film 2512 0.68 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Res Thick Film 2512 0.681 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL2512FK-070R68L
Res Thick Film 2512 0.68 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 0.62 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
PanasonicERJ-1TRQFR68U
Res Thick Film 2512 0.68 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity4-2176057-5
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.68ohm, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE Connectivity / AMP2-1622824-5
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.68ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 0.68ohm, 0.8247V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
KOA SpeerSL1TTER680F
Surface Mount Molded Current Sense Resistor, 1W, SL1, -55°C to +180°C, RoHS
PanasonicERJ-A1BFR62U
Res Thick Film 1225 0.62 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 0.665 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-A1BFR68U fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.33W, 0.68ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
THICK FILM RESISTOR, 0.68OHM, 1%, 2512
Panasonic ERJA1BFR68U - Current Sensing Chip Resistors
Thick Film Resistor, 0.68Ohm, 1%, 2512; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Erj; Resistencia:0.68Ohm; Potencia Nominal:1.33W; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tipo De Resistencia:2512 Wide; Tipo De Empaquetado:Cinta Precortada |Panasonic ERJ-A1BFR68U