Panasonic ERJ-A1BFR62U
Res Thick Film 1225 0.62 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-A1BFR62U.
Pièces détachées
Res Thick Film 2512 0.665 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP2-1622824-5
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.68ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-A1BFR68U
Res Thick Film 1225 0.68 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 0.604 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 0.681 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TRQFR62U
Res Thick Film 2512 0.62 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-A1BFR62U fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.33W, 0.62ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
2512 Wide terminal SMD resistor, 2512 Wide termina
THICK FILM RESISTOR, 0.62OHM, 1%, 2512
Panasonic ERJA1BFR62U - Current Sensing Chip Resistors
Thick Film Resistor, 0.62Ohm, 1%, 2512; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Erj; Resistencia:0.62Ohm; Potencia Nominal:1.33W; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tipo De Resistencia:2512 Wide; Tipo De Empaquetado:Cinta Precortada |Panasonic ERJ-A1BFR62U