Panasonic ERJ-8GEYJ305V
Res Thick Film 1206 3M Ohm 5% 0.25W(1/4W) -400ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Punched T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-8GEYJ305V.
Panasonic
Datasheet0 pageIl y a 0 an
JRH Electronics
Farnell
Newark
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
Pièces détachées
Yageo GroupRC1206JR-073ML
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 3MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 3M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 3000000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRC1206JR-073M3L
Res Thick Film 1206 3.3M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC1206JR-072M7L
Res Thick Film 1206 2.7M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1206 3.3M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-8GEYJ305V fournies par ses distributeurs.
ERJ Series 1206 3 MOhm 0.25 W ±5 % -400/+150 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 3Mohm, 7 inch
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3000000ohm, 200V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Chip Resistor, 3000000 ½, 5 %, 0.25 W
Panasonic SCT
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 3MOhm -400/ +150ppm/C
Panasonic ERJ8GEYJ305V - General Purpose Chip Resistors
RESISTOR, 1206, 3M 5%, 0.25W; Resistance:3Mohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:250mW; Voltage Rating:200V; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:1206; Resistor ;RoHS Compliant: Yes