Panasonic ERJ-8BQF1R3V
Res Thick Film 1206 1.3 Ohm 1% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-8BQF1R3V.
Master Electronics
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Tendance sur 3 mois:
-10.40%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-12-28
Pièces détachées
Yageo GroupRC1206FR-071R3L
Res Thick Film 1206 1.3 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1206 1.3 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-8RQF1R3V
Res Thick Film 1206 1.3 Ohm 1% 0.25W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.33W, 1.3ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRC1206FR-071R2L
250mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 1.2Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-8BQF1R3V fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 1206 1.3 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
1206 1.3 Ohms 1% thick film surface mount chip resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 1.3ohm, 0.8062V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.5W 1/2W 1.3Ohm ±200ppm/C
RES, 1R3, 1%, 1206, THICK FILM ROHS COMPLIANT: YES
THICK FILM LOW OHMIC SMNT RESTR 1206 CASE 1.3OHM +/-1%.33W +/-200PPM/C