Panasonic ERJ-6GEYJ334V
Res Thick Film 0805 330K Ohm 5% 1/8W ¦200ppm/¦C SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-6GEYJ334V.
Upverter
Technical Drawing2 pagesIl y a 7 ans
DigiKey
Panasonic
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.84%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Télécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
24,980
Authorized Distributors
6
Resistance
330 kΩ
330 kΩ
Case/Package
0805
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
125 mW
125 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 0805 330K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0805 330K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
CRCW FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 330kOhm 0.125W 1/8W
Resistor, Thick Film Chip; 330 K Ohms; Case 0805; 0.125W; +/-5%; SMD; 200ppm/K; 150V
Resistor Thick Film 0805 300k Ohm 5% 1/8 Watt ±200ppm °C Surface Mount Paper Tape and Reel
Res Thick Film 0805 360K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-6GEYJ334V fournies par ses distributeurs.
125mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 330kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor;Thick Film;Res 330 Kilohms;Pwr-Rtg 0.125 W;Tol 5%;SMT;0805;Cut Tape
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 330kOhm 0.125W 1/8W
ERJ Series 0805 330 kOhm 0.125 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 330000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thick Film Chip Resistor, 330000 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ6GEYJ334V - General Purpose Chip Resistors
RES, 330K, 5%, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 330kohm; Product Range: ERJ6GE Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance Tolerance: ± 5%
Res, Thick Film, 330K, 5%, 0.125W, 0805; Resistance:330Kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:125Mw; Resistor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6GEYJ334V