Panasonic ERJ-6GEYJ110V
125mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 11Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-6GEYJ110V.
Panasonic
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Newark
Master Electronics
Farnell
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+66.58%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
76,200
Authorized Distributors
6
Resistance
11 Ω
11 Ω
Case/Package
Tolerance
5 %
Power Rating
125 mW
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 0805 11 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 100 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 12ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805JR-1310RL
Res Thick Film 0805 10 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Resistor, Thick Film Chip; 10 Ohms; Case 0805; 0.125W; +/-5%; SMD; 200ppm/K; 150V; 200V
Res Thick Film 0805 10 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-6GEYJ110V fournies par ses distributeurs.
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 11 Ω, 0.125 W, ±5 %, ERJ6GEYJ110V
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 11ohm, 7 inch
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 11ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 11Ohm ±200ppm/C
Res, Thick Film, 11R, 5%, 0.125W, 0805
Thick Film Resistors - SMD 0805 11ohms 5% AEC-Q200
Panasonic ERJ6GEYJ110V - General Purpose Chip Resistors
RES, 11R, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 11ohm; Product Range: ERJ6GE Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance Tol