Panasonic ERJ-1TRQF4R7U
Resistor; Thick Film; Res 4.7 Ohms; Pwr-Rtg 1 W; Tol 1%; SMT; 2512; Cut Tape
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-1TRQF4R7U.
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Electro Sonic
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-9.83%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
Pièces détachées
Res Thick Film 2512 4.7 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 4.7ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 4.99 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 4.75 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4.64ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512FK-074R7L
1W Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 4.7Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-1TRQF4R7U fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4.7ohm, 2.1679V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm 1W 4.7Ohm ±100ppm/C
Current Sensing Resistors Thick Film Type / 2512 / 1% / 4,7Ohm / 1W / T.C.R. -10