KOA Speer RK73H3ATTE4R75F
Res Thick Film 2512 4.75 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H3ATTE4R75F.
Tendance sur 3 mois:
-3.50%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 2512 4.75 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 5.11 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2512 4.99 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-074R7L
1W Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 4.7Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-074R99L
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 4.99Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-074R3L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2512 4.3Ohm 1% Emboss T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H3ATTE4R75F fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4.75ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res, 4R75, 1W, Thick Film, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H3ATTE4R75F
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm 1W 4.75Ohm ±200ppm/C