Panasonic ERJ-1TRQF3R0U
Res Thick Film 2512 3 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-1TRQF3R0U.
Panasonic
Datasheet4 pagesIl y a 9 ans
Newark
JRH Electronics
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-10-03
Pièces détachées
Res Thick Film 2512 3.3 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 3.01 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 2.74 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 3.16 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-073RL
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 3Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-1TRQF3R0U fournies par ses distributeurs.
Resistor;Thick Film;Res 3 Ohms;Pwr-Rtg 1 W;Tol 1%;SMT;2512;Cut Tape
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 3ohm, 1.7321V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
ERJ-1TR Series 2512 3Ohm 1W ±1% Automotive Thick Film Chip Resistor
Current Sense Resistors - SMD 2512 3.0ohm 1% Curr Sense AEC-Q200
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm 1W 3Ohm ±100ppm/C