Panasonic ERJ-1GNJ111C
Res Thick Film 0201 110 Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-1GNJ111C.
Panasonic
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Master Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+22.16%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
14,302
Authorized Distributors
6
Resistance
110 Ω
110 Ω
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
50 mW
50 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Pièces détachées
PanasonicERJ-1GEJ111C
Res Thick Film 0201 110 Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEJ121C
Res Thick Film 0201 120 Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201JR-07110RL
50mW Thick Film Resistors 25V ±5% ±200ppm/℃ 110Ω 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0201JR-07100RL
Res Thick Film 0201 100 Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
50mW Thick Film Resistors 30V ±5% ±200ppm/℃ 100Ω 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0201 120 Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-1GNJ111C fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 110ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 110Ohm ±200ppm/C
ThickFilmChipResistor 0201 5%,HalogenFre 110 ohm 7 inch reel, Paper Tape
Thick Film Chip Resistor, 110 ½, 5 %, 0.05 W