Panasonic ERJ-14YJ394U
ERJ Series 1210 390 kOhm ±5% 0.5 W ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-14YJ394U.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Farnell
element14 APAC
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
PanasonicERJ-P14J394U
Res Thick Film 1210 390K Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-T14J394U
Res Thick Film 1210 390K Ohm 5% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 390K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-P14J364U
Res Thick Film 1210 360K Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 360000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Yageo GroupRC1210JR-07390KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 1210 390kOhm 5% Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-14YJ394U fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Resistor, 1210, 1/4W 5% 390Kohm,
RES THICK FILM 390K OHM 1/2W 5% 1210 SMD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 390000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.5W 1/2W 390kOhm ±200ppm/C
Surface Mount Chip Resistor, Thick Film, Aec-Q200 Erj Series, 390 Kohm, 500 Mw, 5%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ14YJ394U
Panasonic ERJ14YJ394U - General Purpose Chip Resistors
RES, 390K, 5%, 0.5W, 1210, THICK FILM; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Resistance: 390kohm; Product Range: ERJ14 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 500mW; Resistance Tol