Vishay CRCW1210360KJNEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 360000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW1210360KJNEA.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-14YJ364U
Thick Film Chip Resistor, 1210, 1/4W 5% 360Kohm, 7 inch reel
PanasonicERJ-P14J364U
Res Thick Film 1210 360K Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14YJ334U
ERJ Series 1210 330 kOhm 0.5 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 1210 390K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1210JR-07360KL
500mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 360kΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1210JR-07390KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 1210 390kOhm 5% Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW1210360KJNEA fournies par ses distributeurs.
RES SMD 360K OHM 5% 1/2W 1210
CRCW1210 200 360K 5% ET1 e3