Panasonic ERJ-14BQJR43U
Thick Film Low Ohmic Chip Resistor 1210 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-14BQJR43U
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-14BQJR43U.
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-10-03
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 0.43ohm, 0.3767V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
PanasonicERJ-14RQJR47U
Resistor Thick Film 1210 0.47 Ohm 5% 0.25W (1/4W) ±200ppm/C Molded Surface Mount Automotive Embossed
PanasonicERJ-14RQJR39U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 0.39ohm, 0.3122V, 5% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
KOA SpeerSR732ETTDR47J
Res Thick Film 1210 0.47 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-14BQFR43U
Thick Film Low Ohmic Chip Resistor 1210 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-14BQFR43U
Yageo GroupRL1210JR-070R47L
Res Thick Film 1210 0.47 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±300ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-14BQJR43U fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.43ohm, 0.4637V, 5% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Panasonic ERJ14BQJR43U - Current Sensing Chip Resistors
RES, 0R43, 0.5W, 1210, THICK FILM;
Current Sensing Resistors Thick Film Type, 0.43½, 5%, 0.5W
Panasonic SCT
430m¦¸ ¡À5% 500mW ¡À200ppm/¡æ 1210 3.2mm*2.5mm*700¦Ìm