Panasonic ERJ-12ZY0R00U
Zero Ohm Resistor, Jumper, 2010 [5025 Metric], Thick Film, 750 mW, 2 A, Surface Mount Device
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-12ZY0R00U.
Panasonic
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Newark
JRH Electronics
Farnell
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.69%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Resistance
0 Ω
0 Ω
0 Ω
Case/Package
Tolerance
0.05 %
5 %
5 %
Power Rating
750 mW
750 mW
750 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
600 ppm/°C
Introduction Date2000-11-29
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC2010JK-070RL
Zero Ohm Resistor, Jumper, 2010 [5025 Metric], Thick Film, 750 mW, 6 A, Surface Mount Device
Yageo GroupAC2010JK-070RL
KOA SpeerRK73Z2HTTE
ZERO OHM JUMPER CHIP RESISTOR Metal Glaze/thick Film, 0ohm, Surface Mount, 2010
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-12ZY0R00U fournies par ses distributeurs.
ERJ Series 2010 0 Ohm 0.75 W Jumper Surface Mount Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 2010 0 Ohm Jumper Molded SMD Embossed Carrier T/R
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 0 Ω, 0.75 W, ±1 %, ERJ12ZY0R00U
Thick Film Resistors - SMD 2010 Zero ohm Jumper 0.05 AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 0ohm, 7 i
Thick Film Chip Resistor, 0 ½, Not specified, - W
Panasonic SCT
Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0ohm, Surface Mount, 2010
FIXED RESISTOR Chip Resistor 0.05% 600ppm/C 0Ohm 750mW
Panasonic ERJ12ZY0R00U - General Purpose Chip Resistors
RES, 0R0, 2010, THICK FILM; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Resistance: 0ohm; Product Range: ERJ12Z Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tolerance: -; Tem