Panasonic ERA-6AEB4321V
Res Thin Film 0805 4.32K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERA-6AEB4321V.
Panasonic
Datasheet3 pagesIl y a 10 ans
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.24%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRT0805BRD074K32L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 4320ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB4751V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 4750ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA-6AEB392V
Res Thin Film 0805 3.9K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB3921V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 3920ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD074K75L
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 4.75kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805BRD074K02L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 4020ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERA-6AEB4321V fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 4320ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thin Film Resistor, chip,0805,1/8W, 0.1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AEB4321V
ERA-6A FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 4.32kOhm 0.125W 1/8W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 4320½, 0.1%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
Thin Film Res - 0805 4320Ohms 0.1% 25PPM
Panasonic ERA6AEB4321V - High Precision Chip Resistors
RES, 0805, 4K32, FULL REEL, METAL FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 4.32kohm; Product Range: ERA6A Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 125mW; Resistance T