Panasonic EEU-TP1E392SB
Cap Aluminum 3900uF 25V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 0.02 Ohm 2470mA 2000 hr 135°C Ammo Pack
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic EEU-TP1E392SB.
Master Electronics
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
Electro Sonic
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-32.83%
Pièces détachées
PanasonicEEU-TP1E392S
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TP 25V 3900muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
PanasonicEEU-FC1E392L
Aluminum Electrolytic Capacitor, 3900 uF, 25 V, ± 20%, 5000 hours @ 105°C, Radial Leaded
United Chemi-ConEGPA250ELL392ML35S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3900uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConEGPA250ELL392MM25S
Cap Aluminum Lytic 3900uF 25V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 0.024 Ohm 3200mA 3000h 125C Automotive Bulk
NichiconUPJ1E392MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 25V 3900muF 卤20% 0.630Dia 16.00mm
NichiconUPM1E392MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 25V 3900muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Descriptions
Descriptions de Panasonic EEU-TP1E392SB fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 3900uF 25volts AEC-Q200
TP ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Radial Can Aluminum Electrolytic Capacitor 0.709Dia 18.00mm ±20% 3900muF 25V
3.9mF 25V ¡À20% 7.5mm 5000h@ 125¡ãC 2.368A@ 120Hz,2.47A@ 100 kHz ,D18xL25mm 18mm*25mm*27mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, 3900Uf, 25V, 20%, Radial; Capacitance:3900Μf; Voltage(Dc):25V; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Pc Pin; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Lead Spacing:7.5Mm Rohs Compliant: Yes |Panasonic EEU-TP1E392SB