Panasonic EEU-TP1E392S
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TP 25V 3900muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic EEU-TP1E392S.
Panasonic
Datasheet2 pagesIl y a 10 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
JRH Electronics
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.74%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2011-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Wurth Elektronik860010480024
Aluminium Electrolytic Capacitor, WCAP-ATG8 Series, 3900 F, 20%, 25 V, 16 mm, Radial Leaded
United Chemi-ConEGPA250ELL392MM25S
Cap Aluminum Lytic 3900uF 25V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 0.024 Ohm 3200mA 3000h 125C Automotive Bulk
PanasonicEEU-FC1E392L
Aluminum Electrolytic Capacitor, 3900 uF, 25 V, ± 20%, 5000 hours @ 105°C, Radial Leaded
PanasonicEEU-FC1E392
Cap Aluminum 3900uF 25V 20% (18 X 31.5mm) Radial 7.5mm 3635mA 5000h 105°C Bulk
United Chemi-ConEKYB250ELL392ML25S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3900uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConEKY-250ELL392MMN3S
KY Radial Can Aluminum Electrolytic Capacitor 0.709Dia 18.00mm ±20% 3900muF 25V
PanasonicEEU-TP1E392SB
Cap Aluminum 3900uF 25V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 0.02 Ohm 2470mA 2000 hr 135°C Ammo Pack
PanasonicEEU-TP1E392
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TP 25V 3900muF 卤20% 0.630Dia 16.00mm
Descriptions
Descriptions de Panasonic EEU-TP1E392S fournies par ses distributeurs.
Panasonic EEUTP1E392S - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
3900UF 25V DC ALUM ELECTROLYTIC CAP, TP RADIAL SERIES 2000 H,5000 H 18(DIA.)X25MM
Aluminum Electrolytic Capacitors, 3900uF, , -40 to 135¡C
Panasonic SCT
CAP, 3900µF, 25V, 20%; Capacitance: 3900µF; Voltage Rating: 25V; Product Range: TP Series; Capacitance Tolerance: ± 20%; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Diameter: 18mm; Lead Spacing: 7.5mm; Height: 25mm; Operating Temperatur