Panasonic ECQE6334JF
Radial Film Capacitor Ecq-e(f) 630V 0.33MUF ±5% 1.024LX0.307W 26.00MMX7.80MM
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ECQE6334JF.
IHS
Datasheet25 pagesIl y a 8 ans
Newark
Farnell
Electro Sonic
Panasonic SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.12%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2001-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Film Capacitor, Polyester, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
PanasonicECQE2334JF
Radial FILM CAPACITOR ECQ-E(F) 250V 0.33muF ±5% 0.472Lx0.256W 12.00mmx6.50mm
PanasonicECQ-E4334JF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2334JBB
Ecqe(B), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E2334JBB
Cap Film 0.33uF 400V PET 5% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de Panasonic ECQE6334JF fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, Polyester, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.33uF 630V PET 5% (26 X 7.8 X 17mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
Avnet Japan
Panasonic ECQE6334JF - Film Capacitors (Electronic Equipment Use)
Film Chip Capacitor, 630V, 0.0018µF, -40 to +105 ¡C, RoHS
Panasonic SCT
ECQE, Met Polyester Film Cap Radial Lead630VDC, 0.
CAP, 0.33µF, 630V, 5%, PET; Capacitance:0.33µF; Voltage Rating:630V; Capacitor Dielectric Type:PET (Polyester); Capacitance Tolerance:± 5%;
Film Capacitor, 0.33Uf, 630V, 5%, Radial; Dielectric Type:Metallized Pet; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.33Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):250V; Voltage(Dc):630V; Humidity Rating:- Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E6334JF