Panasonic ECE-A1EKS330I
Cap Aluminum 33uF 25V 20% (6.3 X 5mm) Radial 2.5mm 65mA 1000h 85°C Ammo Pack
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ECE-A1EKS330I.
Master Electronics
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
Future Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-18.37%
Stock
18,184
Authorized Distributors
6
Capacitance
33 µF
33 µF
33 µF
Mount
Through Hole
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
Life (Hours)
1000 hours
1000 hours
Ripple Current
65 mA
65 mA
65 mA
Height - Seated (Max)
5.0038 mm
5.0038 mm
5.0038 mm
Pièces détachées
PanasonicECE-A1EKA330
Cap Aluminum 33uF 25V 20% (6.3 X 7mm) Radial 2.5mm 65mA 1000h 85°C Bulk
PanasonicECE-A1EKA330I
Cap Aluminum 33uF 25V 20% (6.3 X 7mm) Radial 2.5mm 65mA 1000 hr 85C Ammo Pack
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 33UF, 25V, 20%, RADIAL
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF
NichiconUMW1E330MDD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Through Hole Mount
33uF 25V ±20% 54mA@120Hz Plugin,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Descriptions
Descriptions de Panasonic ECE-A1EKS330I fournies par ses distributeurs.
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR KS 25V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25VDC 33uF SU SU BI-POL