Orion OD1225-24LB
120 mm x 120 mm x 25 mm Tube Axial Fan 24 VDC Ball Bearing 70CFM 25dBA 12" Wires
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Orion OD1225-24LB.
Tendance sur 3 mois:
-19.21%
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
AXIAL FAN, BALL, 72CFM, 34DB, 3W, 12VDC;; 12VDC; Supply Voltage VDC:12V; Fan Frame Type:Square;
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 100V to 125V 65CFM/52CFM 25dB 119.5 X 119.5 X 38.5mm Low Speed
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 71.806CFM 34.4dB 120 X 120 X 25.5mm
DC Fans Axial Fan, 120x120x25mm, 24VDC, 75CFM, 0.16H2O, Ball, Wire, Auto Restart
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 6V to 13.8V 88.2CFM 35dB 119 X 119 X 25.4mm
Descriptions
Descriptions de Orion OD1225-24LB fournies par ses distributeurs.
Orion Fans OD1225-24LB DC Fan, 24V, 72CFM, 120x120x25mm, OD1225 Series
DC FAN, SQUARE, 120X120X25MM, 24V, BALL BEARING,72CFM
DC Fan, Axial Construction, 0.14A, 24V, 3.4W
DC Tubeaxial Fan; 24VDC; 45 CFM
Axial Fan, Ball Bearing, 120Mm, 24Vdc; Supply Voltage Vdc:24V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:120Mm; External Depth:25Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:70Cfm; Noise Rating:25Dba; Power Rating:2.4W; Ip Rating:- Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OD1225-24LB