onsemi NSI45060JDT4G
LED Driver, Adjustable Constant Current Regulator, 45 V, 60 - 100 mA
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi NSI45060JDT4G.
HQonline
Datasheet8 pagesIl y a 14 ans
Tendance sur 3 mois:
-93.05%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
3DTélécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Case/Package
SOP
SSOP
Number of Pins
3
Number of Outputs
1
Min Input Voltage
Max Input Voltage
45 V
45 V
Max Output Current
100 mA
Output Voltage
Efficiency
Min Output Voltage
Max Output Voltage
7.5 V
Min Operating Temperature
-55 °C
-55 °C
Max Operating Temperature
175 °C
175 °C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-08-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
NSI50350 Series 50 V 350 mA 11 W Constant Current Regulator & LED Driver -TO-252
LED Driver, Adjustable Constant Current Regulator, 50 V, 150 - 350 mA
LED Driver, Adjustable Constant Current Regulator, 45 V, 90 - 160 mA
45 V, 90 mA ±15% Adjustable Constant Current Regulator & LED Driver
45 V, 60 mA ±15% Adjustable Constant Current Regulator & LED Driver
Descriptions
Descriptions de onsemi NSI45060JDT4G fournies par ses distributeurs.
LED DRVR Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
100mA 45V DPAK-3 LED Drivers ROHS
CONSTANT-CURRENT LED DRIVER,45V,60MA
LED DRIVER, CONSTANT CURRENT, TO-252-3; Device Topology: Constant Current; No. of Outputs: 1Outputs; Output Current: 100mA; Output Voltage: -; Driver Case Style: TO-252; No. of Pins: 3Pins; Input Voltage Min: -; Input Voltage M