onsemi NCP565MN15T2G
LDO Regulator, 1.5 A, High PSRR, with Fast Transient Resoponse Vout: 1.5 V
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi NCP565MN15T2G.
IHS
Datasheet17 pagesIl y a 5 ans
onsemi
Farnell
Augswan
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 years ago)
Pièces détachées
LDO Regulator, 1.5 A, High PSRR, with Fast Transient Resoponse Vout: Adj
LDO Regulator, 1.5 A, High PSRR, with Fast Transient Resoponse Vout: 3.3 V
Linear Voltage Regulator, LDO, Fast Response, 1.0 A, with Enable, V out : 3.3 V
STMicroelectronicsLD39150PU-R
LD39150 Series 1.5 A 1.22 to 5 V Ultra LDO BiCMOS Voltage Regulator -DFN-6 (3x3)
MIC94345 Series 1.2 V Fixed Output 500 mA Surface Mount LDO Regulator -TDFN-6EP
500mA Fixed Output LDO featuring Auto Discharge with Ripple Blocker Technology
Descriptions
Descriptions de onsemi NCP565MN15T2G fournies par ses distributeurs.
Linear Voltage Regulator, LDO, Low Voltage, Fast Transient Response, 1.5 A, V out : 1.5 V
Fixed Positive LDO Regulator, 1.5V, 1.3V Dropout, CMOS, PDSO6
LDO Regulator Pos 1.5V 1.5A 6-Pin DFN EP T/R