onsemi MM3Z3V9ST1
Tape & Reel (TR) ±3% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode 900mV @ 10mA 3muA @ 1V 200mW 3.9V
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi MM3Z3V9ST1.
Upverter
Datasheet5 pagesIl y a 10 ans
IHS
onsemi
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Pièces de rechange
Ce composant
Case/Package
SOD-323-2
SOD-323-2
Zener Voltage
4.03 V
4.025 V
Tolerance
3 %
2 %
Power Dissipation
200 mW
200 mW
Impedance
90 Ω
90 Ω
Max Reverse Leakage Current
3 µA
3 µA
Introduction Date2002-08-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2009-12-19
LTD Date2010-06-19
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Tight Tolerance Zener Diode Tight Tolerance Sod-323/ Reel |Onsemi MM3Z4V3ST1G
MM3Z3V9T1 Series 200 mW 10 mA 3.9 V SMT Zener Voltage Regulator - SOD-323
Zener Voltage Regulator Diode Zener Diode, 4.3V V(Z), 6.98%, 0.3W, Silicon, Unidirectional
BZX384 Series 4.3 V 3 uA 200 mW SMT Small Signal Zener Diode - SOD-323
SMALL SIGNAL ZENER DIODE Zener Diode, 3.9V V(Z), 5%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
BZX384 Series 200 mW 4.7 V ±5 % SMT Small Signal Zener Diode - SOD-323
Descriptions
Descriptions de onsemi MM3Z3V9ST1 fournies par ses distributeurs.
Tight Tolerance Zener Diode Tight Tolerance SOD-323
Zener Diode, 3.9V V(Z), 3.35%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Zener Voltage Regulators | DIODE ZENER 4.03V 200MW SOD323
Diode Zener Single 3.9V 2% 200mW 2-Pin SOD-323 T/R