Omron Z-15GW22S55-B
Switch Snap Action SPDT 15A 125V
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron Z-15GW22S55-B.
Electro Sonic
Datasheet18 pagesIl y a 13 ans
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-10.53%
Pièces détachées
Switch Snap Action SPDT Short Roller Lever Screw 15A 480VAC 250VDC 1.56N Screw Mount
Snap Action Switch, Hinge Roller, Lever Actuator, SPDT, 15 A at 480 V AC Contact Rating
Switch Snap Action SPDT Pin Plunger Screw 15A 480VAC 250VDC 3.42N Screw Mount
HoneywellBZ-R330-P4
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.43mm, Screw Terminal, Panel Mount
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, Screw Terminal, Straight Lever Actuator, Panel Mount
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger Screw 15A 250VAC 250VDC 186.42VA 3.42N Screw Mount
Descriptions
Descriptions de Omron Z-15GW22S55-B fournies par ses distributeurs.
Basic / Snap Action Switches BASIC SWITCH
Basic Switch |Omron Industrial Automation Z-15GW22S55-B
On-Mom SPDT 2N 2.4mm 500000Cycles 15A SPDT