Omron Z-15EW2S55-B7-K
Z Panel SPDT Screw Snap Switch 15A 250V 1.3N
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron Z-15EW2S55-B7-K.
Sager Electronics
Datasheet28 pagesIl y a 3 ans
Datasheet28 pagesIl y a 10 ans
Pièces détachées
Switch Snap Action SPDT Short Roller Lever Screw 15A 480VAC 250VDC 1.56N Screw Mount
Snap Action Switch, Hinge Roller, Lever Actuator, SPDT, 15 A at 480 V AC Contact Rating
Switch Snap Action SPDT Roller Plunger Screw 15A 480VAC 250VDC 3.42N Panel Mount/Screw Mount
HoneywellBA-R358-A2
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger 16A 480VAC 745.7VA 2.78N Screw Mount Screw
HoneywellBZ-R330-P4
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.43mm, Screw Terminal, Panel Mount
HoneywellBZ-R370-P5
Descriptions
Descriptions de Omron Z-15EW2S55-B7-K fournies par ses distributeurs.
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V